forex trading logo

Bulgarian English French German Norwegian Polish Romanian Russian Turkish

Кой е Онлайн ?

В момента има 163 посетителя в сайта
Home Литературен клуб „Ангел Каралийчев”
Стражица - Литературен клуб „Ангел Каралийчев” - Награди
Оценка на читателите: / 14
Слаба статияОтлична статия 
Написано от Administrator   
Сряда, 18 Януари 2012 11:31
Съдържание на статията
Стражица - Литературен клуб „Ангел Каралийчев”
Награди
Всички страници

 

 

 

Учебна 2008-2009 година – наградени ученици на национални литературни конкурси:

1. Радослав Драганов от ІV а клас : за разказ в конкурса „Духът на българина”,

2. Деляна Генова – първо място в конкурса „Мадарски конник”, Шумен, първо място в конкурса „Морето, морето, морето” - Варна, Трето място в конкурса „Силата на хляба”- Благоевград, трето място в конкурса „Стоян Михайловски” – Русе, второ място в конкурса „Любовта в нас” – Варна.

Поощрителни награди в конкурса „Възкресения”- Добрич, в конкурса „Ако имах вълшебна пръчица” - Сливен. Първо място – областен кръг на конкурса „Бог е Любов”.

3. Мара Михайлова (VІІ б клас) – 3 награди: за стихотворение в Международния конкурс „Кастело ди Дуино” в град Триест, Италия, за стихотворение в конкурса „Духът на българина” в град Силистра, за стихотворение в конкурса „Лазарка мома хубава” - София

4. Стелияна Иванова (ІХ клас) – второ място за стихотворение в конкурса „Духът на българина”,Силистра

5. Велислава Александрова (ІV а клас) – второ място за стихотворение в конкурса „Ябълката”, Благоевград

6. , Виктория Стойкова (VІ а клас) – второ място за разказ в конкурса „Ябълката”, Благоевград

 

Наградени ученици през учебната 2010-2011 година

1.Деляна Евгениева Генова –VІІ а клас –отличена на националните литературни конкурси:

- „Стоян Михайловски”

- Морето, морето, морето”

- „Любовта в нас”

- „Моите детски мечти”

- „Водата – извор на живот”

- „Огънят на Орфей”

2. Симона Иванова Стефанова – VІІ в клас – на националния литературен конкурс „Стоян Михайловски”

3. Преслава Руменова Цанева – VІ а клас – на националния литературен конкурс „Духът на българина”

4. Паулина Тодорова Никова – ІХ а клас – на националния литературен конкурс „Водата – извор на живот”

5. Светла Кюранова Минкова – ІХ а клас – на областния конкурс „Велико Търново в мечтите”

6. Анжелика Искренова Илиева – VІІ в клас – І място на областния конкурс „Велико Търново в мечтите”

7. Ивета Георгиева Георгиева – V а клас – ІІ място на областния конкурс „Велико Търново в мечтите”

8. Ралица Емилова Цонева – VІІ клас – ІІ място на националния конкурс, „Сребърна”

Учебна 2011-2012 година – наградени в национални литературни конкурси

1. Преслава Руменова Цанева – VІІ а клас – поощрителна награда за разказ в националния конкурс „Духът на българина”, Силистра

2. Ралица Ноткова Радева – ІХ клас –национален конкурс „Морето, морето, морето”, град Варна;

- ІІ място в националния конкурс за есе „Делото на братя Миладинови”, Институт по етнология, фолклор и етнография към БАН, София;

- за есе в конкурса „Рождество на Спасителя”, Бургас

3. Деляна Евгениева Генова – VІІІ б клас – за стихотворение в конкурса „Рождество на Спасителя”, Бургас;

за есе в конкурса „Обичам природата и аз участвам” на Фондация „Димитър Бербатов”

4. Александра Атанасова Колева – ІV а клас - за стихотворение в конкурса „Рождество на Спасителя”, Бургас

 

 

Нови награди - 02.-03.2012г

1. Деляна Евгениева Генова – VІІІ б клас - ІІ място в раздел „Поезия” в Национален конкурс „Моите детски мечти” – Национален дворец на децата, 24. ІІ. 2012 г.

2. Ралица Ноткова Радева – ІХ клас – І  място в раздел „Проза” в Национален конкурс „Моите детски мечти” – Национален дворец на децата, 24. ІІ. 2012 г.

3. Ралица Ноткова Радева – ІХ клас - отличие в Международен поетичен конкурс „Кастело ди Дуино”, град Триест, Италия, март, 2012 г.

4. Ралица Ноткова Радева – ІХ клас – отличие в конкурс на Регионална библиотека „Петко Рачов Славейков”, град Велико Търново „Аз, Паисий, събрах и написах за моя български род…”, 15. ІІІ. 2012 г.

5. Ивета Георгиева Георгиева – VІ а отличие в конкурс на Регионална библиотека „Петко Рачов Славейков”, град Велико Търново „Аз, Паисий, събрах и написах за моя български род…”, 15. ІІІ. 2012 г.

6. Преслава Руменова Цанева – VІІ а  - отличие в конкурс на Регионална библиотека „Петко Рачов Славейков”, град Велико Търново „Аз, Паисий, събрах и написах за моя български род…”, 15. ІІІ. 2012 г.

7. Велислава Боянова Велинова – VІ б - отличие в конкурс на Регионална библиотека „Петко Рачов Славейков”, град Велико Търново „Аз, Паисий, събрах и написах за моя български род…”, 15. ІІІ. 2012 г.

8. Биляна Мирославова Никифорова – VІ б клас - отличие в конкурс на Регионална библиотека „Петко Рачов Славейков”, град Велико Търново „Аз, Паисий, събрах и написах за моя български род…”, 15. ІІІ. 2012 г.

 

Ученици от СОУ, отличени в литературни конкурси през учебната 2012-13 година:

І. Национален конкурс „Аз обичам Черно море”:

1. Биляна Мирославова Никифорова – VІІ б клас - поощрителна награда за стихотворение

2. Велислава Боянова Велинова – VІІ б клас - поощрителна награда за стихотворение

3. Силвия Йорданова Иванова – VІІ в клас - поощрителна награда за стихотворение

4. Ралица Ноткова Радева – Х клас – І място за стихотворение

5. Радина Иванова Желязкова – Х клас – ІІ място за стихотворение

6. Нели Иванова Плачкова – Х - І място за разказ

ІІ. Национален конкурс „От Коледа до Васильовден”:

1.Деляна Евгениева Генова – ІХ клас - поощрителна награда за стихотворение

ІІІ. Национален конкурс „Морето, морето, морето”:

1. Деляна Евгениева Генова – ІХ клас – ІІ място за стихотворение

ІV. Национален конкурс „Другите до мен”:

1. Деляна Евгениева Генова – ІХ клас - поощрителна награда

V. Международен поетически конкурс „Кастело ди Дуино”:

1. Ралица Ноткова Радева – Х клас

VІ. Национален конкурс „Моите детски мечти”:

1. Мария Стефанова Йорданова – Х клас – І място за стихотворение

2. Деляна Евгениева Генова – ІХ клас – ІІ място за стихотворение

3. Ивета Георгиева Георгиева – VІІ а клас – поощрение за стихотворение

4. Ралица Ноткова Радева – Х клас – поощрение за есе

VІІ Национален конкурс „Водата – извор на живот”:

1. Мария Стефанова Йорданова – Х клас – ІІІ място за поезия

2. Ивета Георгиева Георгиева – VІІ клас - поощрение

VІІІ Национален конкурс за есе „Вярвам в теб”:

1. Мария Стефанова Йорданова – Х клас – ІІ място

ІХ Национален конкурс „Пресмехулници”:

1. Анджела Василиу Наку – VІ клас – І място за басня

Х. Конкурс на Регионална библиотека „Петко Р. Славейков” – Велико Търново „Моят роден град” на тема „Когато се раждаше свободата”:

1. Ивета Георгиева Георгиева – VІІ клас – І място за стихотворение

2. Анджела Василиу Наку – VІ клас – ІІ място за стихотворение

3. Ралица Ноткова Радева – Х клас – ІІІ място за есе

ХІ. Национален конкурс „Христос возкресе – радост донесе”:

1.Ралица Ноткова Радева – Х клас – поощрение за есе

ХІІ. Национален конкурс „Едно невероятно пътуване във времето”:

1.Ивета Георгиева Георгиева – VІІ клас – за разказ

2. Мария Стефанова Йорданова – Х клас – ІІІ място за поезия

ХІІІ. Национален конкурс за творческо писане онлайн на издателство „Просвета”:

1. Деляна Евгениева Генова – ІХ клас – І място за стихотворение

ХІV. Национален конкурс „Копнеж за ученическо творчество”:

1. Ралица Ноткова Радева – Х клас – отлично представяне

2. Мария Стефанова Йорданова – Х клас – отлично представяне

ХV. Национален конкурс „Вълшебният свят на Каралийчев”:

1. Анджела Василиу Наку – VІ а клас – І място за приказка

2. Велислава Боянова Велинова – VІІ б клас – ІІ място за есе

3. Мария Йорданова Стефанова, - Х клас – І място за стихотворение; І място за приказка

4. Ралица Ноткова Радева, - Х клас – ІІІ място за стихотворение; Специалната награда на Националния дворец на децата

5. Михаела Михайлова Кожухарова – ІХ клас – поощрителна награда за стихотворение

ХVІ. Национален конкурс „Мадарски конник”:

1. Александра Йорданова Йорданова – VІ а клас – І място за стихотворение

ХVІІ. Национален конкурс за поезия „Възкресения”:

1.Деляна Евгениева Генова – ІХ клас – поощрение

ХVІІІ. Национален конкурс „Живеем в земята на Ботев”:

1. Деляна Евгениева Генова – ІХ клас – поощрение за стихотворение

ХІХ. Международен конкурс за есе „Моето любимо стихотворение”:

1. Деляна Евгениева Генова – ІХ клас – отлично представяне

ХХІ. Международен детски фестивал "Млади таланти":

1. Мария Стефанова Йорданова - много добро представяне - поезия

 



Последно променен на Сряда, 12 Юни 2013 11:26
 

Популярно

Последни новини

Полезни връзки

Медии


Administrator Milko Kolev

Стражица Стражица Стражица